لوگو ورق آلومینیوم

قیمت ورق آلومینیوم

بروزرسانی

08:1426 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق آلومینیوم ضخامت 0.8

1,704,545

ثابت

لطفا منتظر بمانید...

ورق‌ها از جمله تولیدات پرکاربرد صنعت فولاد هستند. از این محصولات در صنایع مختلفی همچون خودروسازی، لوازم خانگی و ... استفاده می‌شود. دو شیوه اصلی تولید این تجهیزات نورد گرم و نورد سرد هستند که ویژگی‌های متفاوتی را برای این محصولات به ارمغان می‌آورند؛ همین موضوع موجب شده شاهد کاربردهای متنوعی برای این محصولات باشیم. ورق 0.8 میلی متر از جمله ورق‌های پرکاربرد در صنعت است.

برای خرید ورق 0.8 میلی متر باید نکات مختلفی را در نظر گرفت؛ یکی از این موارد، قیمت روز ورق 0.8 میلی متر است. تغییرات قیمت ورق می‌تواند به صورت مستقیم در قیمت تمام شده پروژه شما تاثیر بگذارد.

چطور ورق 0.8 میلی متر را تهیه کنیم؟

قبل از خرید این محصول لازم است چند مورد را در نظر بگیریم؛ از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضخامت و ابعاد ورق فولادی
  • کارخانه‌های تولیدکننده
  • قیمت روز 

عوامل تاثیرگذار بر قیمت روز ورق 0.8 میلی متر

قیمت ورق به عنوان یکی از محصولات فولادی، تحت تاثیر عوامل متفاوتی قرار می‌گیرد؛ می‌توان از موارد زیر به عنوان مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت ورق یاد کرد:

ضخامت و ابعاد ورق

از جمله مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت ورق فولادی می‌توان به ضخامت، ابعاد و نوع ورق فولادی اشاره کرد. بر همین اساس تفاوت قیمت ورق 0.8 میلی متر با سایر انواع آن امری بدیهی است.

قیمت‌های جهانی بازار فولاد

فولاد یک صنعت جهانی است که قیمت مواد اولیه مورد استفاده در این صنعت و محصولات فولادی می‌تواند تحت تاثیر اخبار بین‌المللی دچار نوسان شود.

میزان عرضه و تقاضا

در هر بازار میزان عرضه و تقاضا تاثیر مستقیمی روی نرخ آن محصول دارد. در بازار محصولات فولادی نیز هرگونه تغییر در میزان عرضه کارخانه‌ها و تقاضای مشتریان، روی قیمت‌ها تاثیر می‌گذارد.

نرخ ارز

صادرات و واردات محصولات فولادی براساس یک ارز بین‌المللی همچون دلار صورت می‌گیرد. از این رو نوسانات بازار دلار روی قیمت این محصولات تاثیر مستقیم دارد.

مشخصات ورق 0.8 میلی متر

تولیدکنندگان مختلف، استانداردهای متفاوتی در تولید محصولات خود دارند. از این رو، ممکن است محصولات تولیدی توسط هر یک تفاوت‌هایی داشته باشند. توجه به این موارد در زمان خرید اهمیت بالایی دارد.

کاربرد ورق 0.8 میلی متر در صنایع مختلف

کاربردهای متعددی برای ورق فولادی وجود دارد. در ادامه برخی از استفاده‌های ورق فولادی را بررسی می‌کنیم:

  • صنعت کشتی‌سازی
  • صنعت خودروسازی
  • صنعت لوازم خانگی (استفاده در محصولاتی مثل ماشین لباس‌شویی و ...)
  • تولید انواع لوله‌ها و مخازن

ورق 0.8 میلی متر در کدام کارخانه‌ ها تولید می‌ شوند؟

کارخانه‌های متعددی در زمینه تولید ورق فولادی فعال هستند. از جمله آن‌ها می‌توان به فولاد مبارکه، فولاد صبا، فولاد اکسین، فولاد امیرکبیر و ... اشاره کرد. 

راهنمای خرید ورق 0.8 میلی متر از اصفهان آهن

روند ثبت سفارش در وبسایت اصفهان آهن به این صورت است که پس از ورود به وبسایت، ورق مدنظر را انتخاب کرده و روی گزینه «خرید» کلیک کنید. سپس با ادامه فرآیند خرید اینترنتی، به‌سادگی سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت روز ورق 0.8 میلی متر

شما می‌توانید با ورود به وبسایت اصفهان آهن، از قیمت ورق 0.8 میلی متر مطلع شوید. پس از اطلاع از قیمت این محصول می‌توانید آن را سفارش دهید. ما آماده دریافت سفارشات شما عزیزان هستیم!

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت اصفهان آهن آپادانا می باشد. «طراحی شده در تیم مارکتینگ اصفهان آهن»