لطفا منتظر بمانید...

قیمت ورق 0.48 میلی متر 

طی سال­‌های اخیر به‌­واسطه پیشرفت تولید­کنندگان فعال در صنعت فولاد، این بازار رونق گرفته است. از یک طرف تولید محصولات متنوع و باکیفیت و از طرف دیگر مشتریان داخلی و خارجی که آماده خرید این محصولات هستند؛ همگی موجب رشد این صنعت شده‌اند. رشد این صنعت روی قیمت ورق نیز تاثیر گذاشته است. ورق‌ها ویژگی‌های مختلفی دارند. همین موضوع قیمت‌های آن‌ها را متفاوت کرده است. یکی از این ویژگی‌ها، ضخامت است. به عنوان مثال، قیمت ورق 0.48 میلی متر نسبت به ورق‌های با ضخامت‌ دیگر متفاوت است. در ادامه به بررسی هر یک از موارد موثر بر قیمت ورق خواهیم پرداخت.

چگونه ورق 0.48 میلی متر را تهیه کنیم؟

قبل از تهیه این نوع ورق بهتر است در رابطه با متناسب‌ترین ورق با توجه به نیاز خود تصمیم بگیرید. سپس به برسی قیمت روز ورق فولادی بپردازید. در این حالت می‌توانید خریدی مطمئن با قیمتی مناسب را تجربه کنید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت روز ورق 0.48 میلی متر

عوامل متعددی بر قیمت ورق 0.48 میلی متر تاثیر می‌گذارند. از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

•         قیمت ارز

•         قیمت جهانی فولاد

•         میزان عرضه­‌و­تقاضا

ورق و سایر محصولات فولادی از مواد­ اولیه‌ای تولید می‌شوند که برخی از آن­ها وارداتی هستند. از طرفی واردات و صادرات محصولات فولادی از طریق یک ارز بین‌المللی (معمولا دلار) انجام می‌شود. بنابراین قیمت روز محصولات فولادی تحت تاثیر قیمت ارز و قیمت جهانی فولاد قرار می‌گیرد.

عامل اثرگذار بعدی، میزان عرضه­‌و­تقاضا است. هر چه میزان تقاضا برای محصولات فولادی افزایش پیدا کند، قیمت‌ها هم افزایش می‌­یابند. به همین شکل اگر عرضه­‌و­تقاضا کمتر شود، قیمت نیز کاهش می‌یابد.

مشخصات ورق 0.48 میلی متر

ورق‌های فولادی براساس شیوه تولید و استانداردهای فنی ویژگی‌های متفاوتی دارند. هر یک از این خصوصیات می‌تواند در کاربری ورق فولادی تاثیر داشته باشد.

کاربرد ورق 0.48 میلی متر در صنایع مختلف

از ورق فولادی در تولید محصولات متفاوتی از جمله خودرو، لوازم خانگی، ابزارآلات و… استفاده می‌شود. البته صنایع بسیاری نیز هستند که به‌­صورت غیرمستقیم از این محصولات استفاده می‌کنند.

ورق 0.48 میلی متر در کدام کارخانه‌ ها تولید می‌ شوند؟

کارخانه‌های مختلفی اقدام به تولید این دسته از محصولات می‌کنند. از جمله آن‌ها می‌توان به فولاد مبارکه، اکسین، امیرکبیر، سبا و… اشاره کرد. شما می‌توانید نیاز خود را براساس محصولات کارخانه‌­های مختلف با استانداردهای گوناگون تامین کنید.

راهنمای خرید ورق 0.48 میلی متر از اصفهان آهن

روند ثبت سفارش در وبسایت اصفهان آهن به این صورت است که ابتدا باید ورق مدنظر را انتخاب کنید. سپس گزینه «خرید» را برگزینید. در نهایت نیز سفارش خود را ثبت نهایی کنید.

قیمت روز ورق 0.48 میلی متر

شما می‌توانید با ورود به وبسایت اصفهان آهن، از قیمت ورق 0.48 میلی متر آگاه شوید. قیمت‌های به‌روز، سرعت در ارسال محصولات و کیفیت از جمله مواردی است که اصفهان آهن در ارائه محصولات به آن‌ها توجه دارد. شما نیز هم‌--­اکنون می‌توانید از این مزایا بهره­مند شوید. کافی است سفارش دهید!

more indicator
بیشتر

اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن