✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد در کارخانه و انبار بدون تغییر اعلام شد، تیرآهن در کارخانه و انبار کاهش یافت. نرخ قوطی و پروفیل افزایش و نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
۱۵ ساعت پیش بیشتر...
goftino
ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد

قیمت ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد

آخرین بروزرسانی : ۰۹:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق گالوانیزه ۰.۴۰ عرض ۱ تاراز شهرکرد عرض ۱ کارخانه

تماس بگیرید

نامشخص

ورق گالوانیزه ۰.۴۰ عرض ۱.۲۵ تاراز شهرکرد عرض ۱.۲۵ کارخانه

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (23 تن) می باشد.

ورق گالوانیزه دشتستان

قیمت ورق گالوانیزه دشتستان

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق گالوانیزه ۰.۴۰ دشتستان عرض ۱ کارخانه

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

سوالات متداول

قیمت ورق 0.40 میلی متر

ورق فولادی با ویژگی‌های مختلف و طبق استانداردهای خاصی تولید می‌شوند. بر همین اساس ورق فولادی به محصولی پرکاربرد تبدیل شده و مشتریان زیادی دارد. قیمت ورق از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از این رو باید ویژگی‌های اصلی این محصول را بدانید؛ از جمله ویژگی‌هایی که می‌توان برای ورق فولادی برشمرد، ضخامت و ابعاد ورق است. شما می‌توانید قیمت ورق 0.40 میلی متر را از وبسایت اصفهان آهن مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

چگونه ورق 0.40 میلی متر را تهیه کنیم؟

قبل از خرید این محصول نیاز است تا چند مورد را در نظر بگیریم. از جمله آن ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ضخامت و ابعاد ورق فولادی
 • کارخانه‌های تولیدکننده
 • قیمت روز

عوامل تاثیرگذار بر قیمت روز ورق 0.40 میلی متر؟

عوامل متعددی بر قیمت ورق 0.40 میلی متر تاثیر دارد. عواملی که گاه از دست تولیدکننده خارج هستند. از جمله این موارد می‌توان به عوامل زیر اشاره کرد:

 1. قیمت ارز
 2. قیمت جهانی فولاد
 3. میزان عرضه‌و‌تقاضا

ورق و سایر محصولات فولادی از مواد اولیه‌ای تولید می‌شود که ممکن است از طریق واردات تامین شوند. از طرفی صادرات و واردات محصولات فولادی از طریق ارز بین‌المللی انجام می‌شود. به همین علت، قیمت روز محصولات فولادی تحت تاثیر دو عامل یعنی قیمت ارز و قیمت جهانی فولاد قرار می‌گیرد.

نکته اثرگذار بعد، میزان عرضه‌و‌تقاضا است. هر چه میزان تقاضا برای محصولات فولادی از جمله ورق افزایش یابد، قیمت‌ این محصولات نیز بیشتر می‌شود. به همین نسبت، ممکن است قیمت‌ها کاهش نیز پیدا کند.

مشخصات ورق 0.40 میلی متر

ورق‌های فولادی بر اساس شیوه تولید و استانداردهای فنی مورد استفاده توسط کارخانه‌، ویژگی‌های متفاوتی دارند. هر یک از این خصوصیات می‌تواند در کاربرد ورق فولادی تاثیرگذار باشد.

کاربرد ورق 0.40 میلی متر در صنایع مختلف

کاربردهای متعددی برای ورق فولادی وجود دارد؛ در واقع از این محصول در صنایع مهم و متفاوتی استفاده می‌شود. در ادامه برخی از کاربردهای مهم ورق فولادی را بررسی می‌کنیم:

 • صنعت کشتی‌سازی
 • صنعت خودروسازی
 • صنعت لوازم خانگی (استفاده در محصولاتی مثل ماشین لباس‌شویی و ...)
 • تولید انواع لوله‌ها و مخازن

ورق 0.40 میلی متر در کدام کارخانه‌ ها تولید می‌ شوند؟

کارخانه‌های مختلفی اقدام به تولید این دسته از محصولات می‌کنند. از جمله آن‌ها می‌توان به فولاد مبارکه، اکسین، امیرکبیر، سبا و ... اشاره کرد. شما می‌توانید نیاز خود را بر اساس محصولات تولیدی هر کارخانه، استانداردهایی که در تولید محصول دارند و مساله فاصله واحد تولیدی تا محل مدنظر خود تامین کنید.

راهنمای خرید ورق 0.40 میلی متر از اصفهان آهن

 طی روند ثبت سفارش در وبسایت اصفهان آهن پس از ورود به وبسایت باید ورق مد نظر را انتخاب کنید. سپس روی گزینه «خرید» کلیک کنید. در نهایت، با ادامه فرآیند خرید اینترنتی، به‌راحتی سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت روز ورق 0.40 میلی متر

شما می‌توانید با ورود به وبسایت اصفهان آهن، از قیمت ورق 0.40 میلی متر مطلع شوید. پس از اطلاع از قیمت این مقطع، می‌توانید محصول مد نظر خود را سفارش و خرید را کامل کنید. کارشناسان ما آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و سفارشات شما عزیزان هستند. کافی است با ما تماس بگیرید.