✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد در کارخانه و انبار بدون تغییر اعلام شد، تیرآهن در کارخانه و انبار کاهش یافت. نرخ قوطی و پروفیل افزایش و نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
یک روز پیش بیشتر...
goftino
ورق گالوانیزه روی اندود

قیمت ورق گالوانیزه روی اندود

آخرین بروزرسانی : ۰۶:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق گالوانیزه ۰.۳۳ روی اندود عرض ۱ کارخانه

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

سوالات متداول

قیمت ورق 0.33 میلی متر

ورق‌های فولادی با ویژگی‌های مختلفی تولید می‌شوند و کارخانه‌های متعددی در کشور به تولید این محصولات اقدام می‌کنند. این مقاطع فولادی به دو روش کلی نورد سرد و گرم تولید می‌شود. هر یک از این روش‌ها ویژگی‌های خاصی به محصول نهایی می‌دهد و ورق‌های فولادی به واسطه این ویژگی‌ها کاربردهای خاص خود را پیدا می‌کنند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به ابعاد و ضخامت ورق فولادی اشاره کرد.

یکی از انواع پرکاربرد ورق فولادی، ضخامت 0.33 میلی متر است. ضخامت به عنوان یکی از عوامل اثرگذار بر قیمت ورق‌ به‌حساب می‌آید. یکی از راه‌های اطلاع از قیمت ورق 0.33 میلی متر مراجعه به وبسایت اصفهان آهن است. اما ضخامت تنها عامل موثر بر قیمت این محصول نیست. در ادامه موارد بیشتری را بررسی خواهیم کرد.

چطور ورق 0.33 میلی متر را تهیه کنیم؟

برای اینکه خریدی موفق را تجربه کنید، نیاز است تا اطلاعات خود را در رابطه با محصول مدنظر افزایش دهید. در رابطه با ورق فولادی، بهتر است اطلاعات بیشتری در مورد عوامل زیر کسب کنید:

·       کارخانه‌های تولیدکننده

·       قیمت روز

·       ضخامت و ابعاد ورق فولادی

·       کاربرد مدنظر

·       روش تولید و نوع ورق

عوامل موثر بر قیمت ورق 0.33 میلی متر چیست؟

از جمله عواملی که بر قیمت ورق 0.33 موثر است، می‌توان به قیمت‌های جهانی بازار فولاد، نوسانات قیمت ارز و میزان عرضه‌و‌تقاضا اشاره کرد.

·       نوسانات قیمت ارز

یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت این محصول، نوسانات قیمت ارز است و قیمت روز ورق مذکور می‌تواند تحت تاثیر آن تغییر کند.

·       قیمت‌های جهانی بازار فولاد

فولاد و محصولات فولادی دارای بازاری جهانی هستند که عرضه‌کنندگان و خریداران از سراسر دنیا در آن فعالیت می‌کنند. از این رو قیمت‌هایی که در بازار جهانی اعلام می‌شوند، به‌طور‌مستقیم بر قیمت روز ورق 0.33 میلی متر تاثیر می‌گذارد.

·       میزان عرضه‌و‌تقاضا

عامل سوم، میزان عرضه‌و‌تقاضا است. هر چه میزان خرید یا عرضه ورق 0.33 میلی متر تغییر کند، قیمت آن نیز تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

مشخصات ورق 0.33 میلی متر

نکته‌ای که در زمان خرید ورق باید در نظر داشت، کارخانه تولیدکننده آن است. تولیدکنندگان مختلف بر اساس روش‌های مختلف اقدام به تولید ورق‌های فولادی می‌کنند؛ از این رو ممکن است تفاوت‌هایی در بین محصولات کارخانه‌های مختلف دیده شود.

کاربرد ورق 0.33 میلی متر در صنایع مختلف

از ورق فولادی برای تولید برخی از محصولات مصرفی همچون خودرو و لوازم خانگی و همچنین انواع لوله‌ها و ابزارآلات استفاده می‌شود.

ورق 0.33 میلی متر در کدام کارخانه‌ ها تولید می‌ شود؟

کارخانه‌های متعددی در زمینه تولید ورق فولادی فعال هستند. فولاد مبارکه، فولاد صبا، فولاد اکسین، فولاد امیرکبیر و ... از جمله آن‌ها هستند.

راهنمای خرید ورق 0.33 میلی متر از اصفهان آهن

روند ثبت سفارش در وبسایت اصفهان آهن به این صورت است که پس از ورود به سایت، باید ورق موردنظر را انتخاب کرده و روی گزینه «خرید» کلیک کنید؛ با ادامه فرآیند خرید اینترنتی، به‌راحتی میتوانید محصول انتخاب‌شده را سفارش دهید.

قیمت روز ورق 0.33 میلی متر

شما می‌توانید با ورود به وبسایت اصفهان آهن، از قیمت ورق 0.33 میلی متر مطلع شوید. پس از اطلاع از قیمت، می‌توانید محصول مدنظر خود را سفارش داده و خرید خود را کامل کنید.