قوانین سایت اصفهان آهن

با تشکر از اینکه شرکت بازرگانی اصفهان آهن آپادانا را شایسته ی خدمت رسانی دانسته اید. در راستای مشخص کردن اهداف مجموعه قوانینی را وضع کرده ایم که حسن توجه شما عزیزان به این قوانین باعث بالا رفتن کیفیت خدمات رسانی این مجموعه به کاربران خواهد شد.


  • ۱ - ورود کاربران به وب‏‌سایت اصفهان آهن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات اصفهان آهن می باشد.
  • ۲ - توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اصفهان آهن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات اصفهان آهن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
  • ۳ - کاربران باید در زمان سفارش و یا خرید اینترنتی اطلاعات خود را به صورت صحیح و کامل وارد نموده و در صورت ایجاد هر گونه تغییر در مشخصات در اسرع وقت جهت ویرایش به شرکت اصفهان آهن اعلام نمایند.
  • ۴ - در صورت عدم تکمیل و یا خطا در ثبت سفارش مراحل خرید محصول، شرکت بازرگانی اصفهان آهن هیچ گونه مسئولیتی در قبال بروز مشکل نخواهد داشت.
  • ۵ - بدیهی است در صورت درج هرگونه اطلاعات ناقص و اشتباه به صورت عمد و غیر عمد توسط کاربران مسئولیت بروز هر گونه مشکل متوجه خود کاربر خواهد بود.
  • ۶ - حق مالکیت و استفاده از اطلاعات موجود در سایت شرکت بازرگانی اصفهان آهن محفوظ می باشد و هر گونه سوءاستفاده از نام سایت، اطلاعات، متن ها، عکس ها، نقشه ها، طرح ها، لوگوها و همچنین آسیب رساندن به وب سایت توسط اشخاص حقیقی و حقوقی پیگرد قانونی خواهد داشت.
  • ۷ - اطلاعاتی که هنگام خرید از وب سایت و یا تعامل با شرکت اصفهان آهن از کاربران و همکاران عزیز دریافت می شود صرفا برای ارائه ی بهتر و سریع تر خدمات مربوطه می باشد و این مجموعه خود را ملزم به حفظ و نگهداری اطلاعات محرمانه ی کلیه ی اشخاص حقیقی و حقوقی می داند.