✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد کارخانه و تیرآهن کارخانه و انبار افزایش یافت، میلگرد انبار بدون تغییر اعلام شد. نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
۲ روز پیش بیشتر...
goftino
قوطی مبلی

قیمت قوطی مبلی

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۴۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان طول شاخه (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
قوطی مبلی ۲۰*۲۰ ضخامت ۰.۹ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۲۰*۲۰ ضخامت ۱ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۲۰*۲۰ ضخامت ۱.۲۵ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۲۰*۳۰ ضخامت ۰.۹ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۲۰*۳۰ ضخامت ۱ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۲۰*۳۰ ضخامت ۱.۲۵ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۳۰*۳۰ ضخامت ۰.۹ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۳۰*۳۰ ضخامت ۱ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۳۰*۳۰ ضخامت ۱.۲۵ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۴۰*۴۰ ضخامت ۰.۹ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۴۰*۴۰ ضخامت ۱ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۴۰*۴۰ ضخامت ۱.۲۵ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۵۰*۵۰ ضخامت ۰.۹ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۵۰*۵۰ ضخامت ۱ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۵۰*۵۰ ضخامت ۱.۲۵ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۴۰*۶۰ ضخامت ۰.۹ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۴۰*۶۰ ضخامت ۱ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۴۰*۶۰ ضخامت ۱.۲۵ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۶۰*۶۰ ضخامت ۰.۹ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۶۰*۶۰ ضخامت ۱ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۶۰*۶۰ ضخامت ۱.۲۵ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۴۰*۸۰ ضخامت ۰.۹ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۴۰*۸۰ ضخامت ۱ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

قوطی مبلی ۴۰*۸۰ ضخامت ۱.۲۵ ۶ تهران

۵۴۵,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

سوالات متداول

قیمت قوطی مبلی طی یک هفته اخیر با نوسانات صعودی همراه بوده است. به طوری که در ابتدای هفته، قیمت محصول حدود 44500 اعلام شد. اما در طی هفته، بهای این محصول حدود 2 هزار تومان افزایش یافت و به 46500 تومان رسید.

قوطی (پروفیل) مبلی به دلیل ویژگی های خود، به نام پروفیل سبک هم شناخته می شود. این مقاطع، دسته ای از تولیدات فولادی هستند که بیشتر برای ساخت سایر محصولات همچون دوچرخه، اتومبیل و ... استفاده می شوند. برای تولید این مقاطع، ورق فولادی به کار می رود. در این مسیر، ابتدا ورق را در ابعاد مناسب برش می زنند تا برای خمکاری و در نهایت، تولید پروفیل مبلی آماده شود.

با توجه به تنوع در ورق های مورد استفاده برای تولید این محصول، باید چند نکته را برای خرید پروفیل مبلی در نظر داشت. در ادامه، به مهم ترین موارد اشاره خواهیم کرد. اما پیش از هر چیز، باید از قیمت روز قوطی مبلی اطلاع داشته باشید. برای این موضوع، می توانید در از سایت اصفهان آهن استفاده کنید. راه دیگر، عضویت در کانال قیمت لحظه ای میلگرد و آهن آلات است.

قیمت قوطی مبلی

ضخامت و وزن قوطی یا لوله مبلی

تولید قوطی مبلی در سراسر کشور انجام می شود. از مهم ترین کارخانه های سازنده این محصول، می توان به کارخانه سپنتا، خاور صنعت هما، جهان پروفیل پارس، لوله و پروفیل دلیجان و ساوه اشاره کرد. همچنین از ورق هایی همچون ورق سیاه، گالوانیزه و آلومینیومی برای ساخت پروفیل سبک استفاده می شود. دسته هایی از این محصول از طریق نورد سرد ایجاد می گردد.

قوطی مبلی عرضه شده به بازار در شاخه های 6 کیلویی و با ضخامت 0.9، 1 و 1.25 در دسترس خریداران است. همچنین سایزهای مختلف این محصول شامل 20*20، 20*30، 30*30، 40*40، 60*40، 50*50، 40*60، 60*60 و 40*80 می شود.

بررسی انواع پروفیل مبلی

پروفیل مبلی تولید شده با ورق سیاه استحکام کششی مناسبی دارد و در برابر ضربه مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. در مقابل، قوطی مبلی تولید شده با ورق آلومینیومی انعطاف پذیرتر است و برای شکل دهی، عملکرد بهتری دارد. دسته دیگری از مقاطع مبلی، با ورق گالوانیزه تولید می شوند. این محصولات مقاومت بیشتری در برابر اکسید شدن دارند. به همین دلیل، در محیط های مرطوب یا بخشی که احتمال زنگ زدگی بیشتر است، کارایی بهتری دارد.

در مجموع، قوطی مبلی درز جوش بسیار ظریفی دارد. به همین دلیل، از نظر ظاهری شکل بهتری دارد. همچنین به دلیل قابلیت رنگ کاری، این پروفیل ها قابلیت رسیدن به ظاهر بهتر را هم دارند. نکته بعد، ویژگی های فیزیکی محصول است. کارخانه های تولیدکننده این مقاطع از استانداردهای بین المللی پیروی می کنند. بنابراین، از کیفیت بالایی برخوردار است.

قیمت قوطی مبلی امروز

خرید پروفیل سبک

پس از مشاهده ضخامت و سایزهای مختلف قوطی مبلی، باید بهترین نوع آن را متناسب با کاربرد مد نظر خود انتخاب کنید. اما پیش از خرید، لازم است تا از قیمت روز قوطی مبلی اطلاع یابید. برای دسترسی به قیمت لحظه ای آهن آلات، می توانید از وبسایت و کانال اصفهان آهن کمک بگیرید.

قیمت های اعلام شده در کانال های ارتباطی اصفهان آهن همگی به روز بوده و توسط کارخانه های تولیدکننده تعیین می شود. پس این قیمت ها از صحت و اعتبار بالایی برخوردار هستند. بعد از اطلاع از قیمت لحظه ای پروفیل مبلی، می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین و از طریق وبسایت اقدام کنید. روش دوم، تماس تلفنی با واحد فروش اصفهان آهن است. از این طریق، می توانید سفارش خود را ثبت کنید و بار مورد نظر را در محل خود دریافت کنید.

راهنمای خرید از سایت اصفهان آهن

اگر قصد خرید آنلاین از سایت اصفهان آهن را دارید، ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید. 

در گام بعد، مقطع فولادی مورد نظر خود را انتخاب کرده و مقدار مورد نیاز را (برحسب شاخه یا وزن) تعیین نمایید. پس از آن، اطلاعات خریدار را تکمیل کنید. این اطلاعات، مربوط به شما یا شرکت شما می شود. بعد از این موارد، نوبت بررسی و تایید اطلاعات است. در این بخش، باید مشخصات هویتی و بانکی خریدار را بررسی و در نهایت تایید کنید.

در قدم بعد، هزینه مربوط به بیعانه را پرداخت کنید. برای افزایش سرعت انجام کار در این بخش، بهتر است از قبل کیف پول خود را شارژ کنید. بعد از انجام همه این مراحل، روش باربری را انتخاب نمایید. در آخر، باید پرداخت نهایی را انجام دهید و فاکتور دریافت نمایید. همه این مراحل در مدت کوتاهی قابل انجام است. به طوری که در کمتر از 5 دقیقه انجام می شود. 

این نکته را هم در نظر داشته باشید که در هر قسمت، می توانید با تیم پشتیبانی آنلاین اصفهان آهن در تماس باشید و مشکلات موجود را برطرف نمایید.