لطفا منتظر بمانید...

قیمت پیچ سرمته

قیمت پیچ سرمته با توجه به نوع کاربرد آن‌ها در ساخت سقف‌های شیروانی و دیوارهای کاذب دارای اهمیت است. عوامل مختلفی مانند نوع، جنس، اندازه، گل پیچ و ... در قیمت این محصول نقش اساسی دارند.
علاوه بر این نوسانات بازار فولاد، ارز، دلار و ... نیز می‌توانند در بالا و پایین شدن قیمت روزانه پیچ سرمته تأثیرگذار باشند. داشتن آگاهی نسبت به قیمت به‌روز این محصول می‌تواند به شما در انجام یک خرید پیچ سرمته کمک شایانی نماید.

قیمت پیچ سرمتهقیمت پیچ سرمته

خرید پیچ سرمته

قبل از خرید پیچ سرمته باید بدانید که چه مواردی بر روی قیمت‌گذاری این محصول نقش دارند تا با توجه به آن‌ها خرید خود را انجام دهید. این محصولات در سه دسته دوسو، چهارسو و واشردار تولید و روانه بازار می‌شوند که هرکدام برای خود قیمت مشخصی دارند. جالب است بدانید که این نوع پیچ، معمولا به صورت وارداتی از کشور تایوان و یا توسط تولیدکنندگان داخلی به بازار عرضه می‌شود.

برخلاف پیچ‌های خودکار، این محصول توانایی سوراخ کردن اولیه را ندارد اما با توجه به ویژگی‌هایی که دارند، امروزه موردتوجه بسیاری از مصرف‌کنندگان قرار گرفته است. برای خرید پیچ سرمته می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرد.

قیمت پیچ سرمته امروزقیمت پیچ سرمته امروز

قیمت روز پیچ سرمته

قیمت روز پیچ سرمته با توجه به انواع آن، کاربرد و اندازه هر کدام با دیگری متفاوت است. با توجه به اهمیت استفاده از این قطعه در صنعت خودروسازی و پروژه‌های کوچک و بزرگ، داشتن اطلاعات کافی در مورد قیمت این محصول می‌تواند کمک شایانی به شما کند. عوامل مختلف دیگری مانند نوسانات بازار آهن و ارزی نیز بر روی قیمت محصول تأثیرگذار است.

قیمت این محصول در سایت اصفهان آهن به صورت روزانه توسط کارشناسان به‌روزرسانی می‌شود. قیمت‌ها به صورت جداگانه در جدول با عنوان پیچ سرمته قابل دسترسی هستند.

انواع پیچ سرمته

پیچ سرمته‌ها را از نظر اندازه پیچ، ارتفاع، جنس، کارخانه و برند و همچنین بر اساس جنس می‌توان به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم کرد.

بر اساس سایزبند

پیچ سرمته در ابعاد 3 تا 5 سانتی‌متر در بازار موجود است.

بر اساس جنس

پیچ سرمته در دو نوع استیل یا گالوانیزه (آهن زنگ نزن) تولید می‌شود.

بر اساس ارتفاع

این محصول در ارتفاعی بین 3 تا 13 سانتی‌متر تولید و به بازار عرضه می‌شود.

جمع بندی

با توجه به اهمیت استفاده از پیچ سرمته در صنعت خودروسازی و وجود انواع مختلفی از این محصول، داشتن اطلاعات کافی از قیمت پیچ سرمته به شما کمک می‌کند تا در بهترین زمان ممکن بهترین خرید را داشته باشید.
تاثیر عوامل مختلفی مانند نوسانات بازار، قیمت آهن، جنس، اندازه و ... در قیمت امروز پیچ سرمته نقش اساسی دارد. برای خرید پیچ سرمته می‌توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن و بررسی قیمت‌ها طبق جدول دسته‌بندی شده می‌توانید ثبت سفارش خود را نهایی کرده و از یک خرید مقرون‌به‌صرفه لذت ببرید.

more indicator
بیشتر

دانلود اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن