ورق گالوانیزه روی اندود
قیمت ورق گالوانیزه روی اندود آخرین بروزرسانی : ۰۵:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق گالوانیزه ۰.۳۰ روی اندود عرض ۱ کارخانه

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

قیمت ورق گالوانیزه

قیمت ورق گالوانیزه با توجه به خاصیت ضدزنگ‌زدگی و کاربرد گسترده‌ای که در مناطق مرطوب دارد برای خریداران محصولات فولادی حائز اهمیت است. قیمت ورق گالوانیزه تحت تاثیر عوامل مختلف می‌تواند به صورت روزانه تعیین شود. خرید ورق گالوانیزه با توجه به داشتن اطلاعات کافی در مورد قیمت تا حد بسیاری در هزینه‌های مصرفی صرفه‌جویی خواهد کرد.


قیمت ورق گالوانیزهقیمت ورق گالوانیزه


خرید ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه همان ورق آهنی پوشانده شده با فلز روی است. استفاده از فلز روی کمک می‌کند تا ورق گالوانیزه در برابر زنگ‌زدگی و رطوبت از مقاومت بالایی برخوردار باشد. فرایند تولید این محصول به روش نورد سرد انجام می‌شود. تمامی ورق‌های تولیدشده در میزان فلز روی استفاده‌شده بر روی سطح آن‌ها یا به اصطلاح بازار Coting با یکدیگر متفاوت هستند. هر چه میزان فلز روی استفاده‌شده بیشتر باشد مقدار Coting ورق گالوانیزه نیز بیشتر است.

ساخت قطعات لوام خانگی، سینی کابل، تابلوهای برق، پنل ها، لوله‌های بخاری، کانال کولر، ناودانی و لوله‌های مورد استفاده در صنایع مختلف از ورق گالوانیزه برای ساخت استفاده می‌کنند. این ورق‌ها در دو نوع ساده و رنگی و در ابعاد مختلف با عرض 1 و 25/1 که به ترتیب ورق کوتاه و بلند نامیده می‌شوند تولید و به بازار عرضه می‌شوند. ضخامت آن‌ها بر اساس میلی‌متر از 2/0 تا 5 میلی‌متر تولید داخل و سایزهای 2 الی 5 تولید کشور چین است.

خرید ورق گالوانیزه در شرکت اصفهان آهن به سه روش امکان‌پذیر است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن به صورت آنلاین با مقایسه و بررسی قیمت‌ها، سفارش خود را انجام داده و در کمترین زمان محصول خود را دریافت کنید.

گفت‌وگوی آنلاین به شما کمک می‌کند تا به صورت لحظه‌ای بتوانید با دریافت مشاوره از کارشناسان فروش اصفهان آهن اقدام به خرید کنید. برقراری تماس تلفنی، سومین روش ارتباطی با شرکت اصفهان آهن است که زیر نظر کارشناسان، محصول خود را انتخاب و خرید نمایید.


قیمت ورق گالوانیزه امروزقیمت ورق گالوانیزه امروزقیمت روز ورق گالوانیزه

قیمت روز ورق گالوانیزه به دلیل اینکه مهم‌ترین محصول فولادی است به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین فاکتورها در تعیین قیمت این محصول، وزن و ابعاد آن است. هر چه ابعاد و وزن ورق بیشتر باشد، در نتیجه قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. چنانچه خرید ورق گالوانیزه به صورت کیلویی انجام شود، در قیمت‌گذاری نهایی و کاهش آن می‌تواند نقش موثری داشته باشد.

علاوه بر این عرض، ضخامت، طول و کارخانه تولیدکننده ورق گالوانیزه نیز از مواردی هستند که در تعیین قیمت روز ورق گالوانیزه تاثیرگذار هستند. کیفیت ورق تولیدشده، نوسانات بازار فولاد، انتخاب برند تجاری تولیدکننده، نوع و کاربرد آن در هنگام خرید از مهم‌ترین نکاتی است که در هنگام خرید ورق گالوانیزه باید مورد توجه قرار داد.

به روزرسانی قیمت ورق گالوانیزه توسط کارشناسان فروش اصفهان آهن به صورت روزانه مطابق با قیمت‌گذاری کارخانه تولیدکننده انجام می‌شود تا بتوانید با خیال آسوده یک خرید مطمئن و منصفانه داشته باشید.


انواع ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه بر اساس ظاهر، عرض، کارخانه تولیدکننده، ضخامت و نوع کاربرد در دسته‌بندی‌های مختلف تقسیم می‌شود. در ادامه با انواع ورق‌های گالوانیزه بیشتر آشنا خواهیم شد.


بر اساس ظاهر

انواع ورق گالوانیزه بر اساس ظاهر، عبارت‌اند از:

  • ورق گالوانیزه رول یا فرم شده
  • ورق گالوانیزه ورقه‌ای

بر اساس عرض

  • 1000 میلی‌متر
  • 1250 میلی‌متر

بر اساس ضخامت

ورق‌های گالوانیزه بر اساس ضخامت در اندازه‌های 2/0 تا 5 میلی‌متر تولید می‌شوند.


بر اساس برند تولیدکننده

جمع بندیورق گالوانیزه تحت تاثیر نوسانات بازارهای داخلی و خارجی می‌تواند با قیمت‌گذاری متفاوت انجام شود. قیمت ورق بر اساس افزایش و کاهش نرخ ارز و دلار، میزان عرضه و تقاضا بازار فولاد و آهن‌آلات داخلی، تورم جهانی، شرایط سیاسی مانند مذاکرات برجام می‌تواند متغیر باشد.

افزایش نرخ ارز و دلار باعث می‌شود تا صادرات افزایش‌یافته و همین امر موجب می‌شود تا بازار داخل با کمبود این محصول مواجه شود و در نهایت قدرت خرید ورق گالوانیزه بر اساس افزایش قیمت برای خریداران داخلی پایین‌تر آید. به همین منظور شما می‌توانید با دریافت قیمت امروز ورق گالوانیزه از کارشناسان فروش اصفهان آهن خرید ورق گالوانیزه را مطمئن و بهینه زیر نظر کارمندان مجرب اصفهان آهن انجام دهید.نمایش بیشتر

سوالات متداول