مجتمع فولاد کویر کاشان

یکی از بزرگترین قطب های تولید کننده میلگرد در ایران، مجتمع فولاد کویر است. بدون شک نام این برند برای اکثر مردم آشنا است و در بسیاری از پروژه ها از تولیدات این شرکت استفاده می شود. شرکت بازرگانی سپید فراب کویر کار خود را در سال ۱۳۷۹ در منطقه آران و بیدگل شهرستان کاشان آغاز کرد. از اهداف این شرکت بین المللی می توان به اشتغال زایی، تولید و رونق اجتماعی و اقتصادی اشاره کرد. در سال ۱۳۸۱ این شرکت از سازمان صنایع استان اصفهان، اعلامیه ای برای تاسیس واحد نورد میلگرد فولادی دریافت کرد و از سال ۱۳۸۶ تولید این محصول آغاز شد. سایزهای مختلفی از میلگرد در این کارخانه تولید می شود.

محصولات

محصولات مجتمع فولاد کویر کاشان
هر کارخانه ای در تولید محصولات مشخصی فعالیت دارد و در تولید آن محصول تمرکز دارد. میلگرد کویر کاشان بیش از محصولات فولادی دیگر مورد توجه واقع شده است. محصولات کارخانه کویر کاشان را می توان به دو دسته محصولات ساختمانی و محصولات صنعتی طبقه‌بندی کرد.
متخصصان و افراد صاحب تجربه در مجتمع فولاد کویر به این نتیجه رسیدند که در روزهای آتی نیاز به میلگرد در کشور بیشتر خواهد بود و به همین دلیل از محصولات ساختمانی تولید میلگردهای مختلف را به کار گرفتند. میلگرد های تولید شده در این کارخانه را می توان به سه دسته میلگرد ساده، میلگرد آجدار و میلگرد کلاف طبقه بندی کرد.

هر کدام از این میلگردها نیز در سایت های مختلفی تولید و روانه بازار می شوند. از سایزهای میلگردهای آجدار که در بازار موجود است و بسیار پر مصرف هستند، می توان به سایز ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۵، ۲۸، ۳۰، ۳۲، ۳۶ و ۴۰ اشاره کرد. این میلگردها هم در گرید A3 و هم در گرید A4 تولید می شوند.

میلگردهای کارخانه کویر کاشان بسیار با کیفیت بوده و به همین دلیل بسیاری از مهندسین ساختمان تاکید بر استفاده از این میلگردها در پروژه های خود دارد. با تغییر سایز و ضخامت این محصولات وزن میلگردها می‌تواند تغییر کند. همانطور که میدانید در خرید میلگرد و سایر مقاطع فولادی وزن محصولات بسیار حائز اهمیت بوده، چرا که قیمت آنها بر حسب وزن تعیین می شود.

خدمات کارخانه فولاد کویر کاشان

هر کارخانه خدمات ویژه ای ارائه می دهد تا مشتریان زیادی جذب کند. از ویژگی های بارز این کارخانه می توان به تحویل میلگرد در اندازه های مختلف در سایزهای متنوع اشاره کرد. در بسیاری از کارخانه ها میلگردهای با طول ۱۲ متر تولید می شوند و طول های سفارشی مورد پذیرش قرار نمی گیرد و تهیه این میلگردها سبب می شود که ضایعات زیادی در پروژه ها به وجود بیاید.

تحویل میلگرد هایی که بر اساس اندازه مورد نیاز در پروژه ها توسط این کارخانه انجام می گیرد، می‌تواند تاثیر فوق‌العاده‌ای در کاهش ضایعات به وجود آمده داشته باشد. از دیگر مزایای این کارخانه می‌توان به کاهش فرآیند کاری و کاهش هزینه حمل و نقل اشاره کرد. مسئولین این کارخانه به منظور تسهیل فرایند خرید تدابیری در نظر گرفته اند تا خریداران به راحتی محصولات مورد نظر خود را تهیه کنند.

قیمت میلگرد کویر کاشان

یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید محصولات فولادی توجه به قیمت آنها است. با توجه به اینکه میلگرد کویر کاشان مورد توجه بسیاری از افراد فعال در بازار آهن است، قیمت این محصول فولادی مدام بررسی می شود. مراجع معتبری در این زمینه فعالیت می کنند که از جمله آنها می‌توان به مجموعه اصفهان آهن اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت انواع میلگرد کویر کاشان و دیگر میلگرد ها می توانید به سایت اصفهان آهن مراجعه کنید و محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید.

شاید تهیه میلگرد از خود کارخانه کویر کاشان برای شما کمی دشوار باشد، برای اینکه شما بتوانید با بهترین قیمت این محصولات را تهیه کنید باید به مراجعی مانند اصفهان آهن مراجعه نمایید.

قیمت روز میلگرد کویر کاشان

با توجه به نوسانات قیمت ارز و دلار و همچنین قیمت جهانی فولاد، قیمت انواع مقاطع فولادی نیز دست خوش نوسانات می شوند. برای اینکه شما این محصولات فولادی را با بهترین قیمت ممکن تهیه کنید، باید قیمت روز آنها را تحت نظر داشته باشید.

مجموعه اصفهان آهن محصولات فولادی هر کارخانه را در جداول مشخص طبقه بندی کرده و شما این امکان را دارید که در هر لحظه از قیمت روز محصولات فولادی مورد نظر مطلع شوید. قیمت روز میلگرد کویر کاشان نیز در این سایت به صورت لحظه‌ای به روز رسانی میشود.

گواهینامه ها

Flowers

36A3

Flowers

36A4

تصاویر جلسه مدیران ارشد فولاد کویر کاشان و اصفهان آهن

جلسه مدیران ارشد فولاد کویر کاشان و اصفهان آهن
جلسه مدیران ارشد فولاد کویر کاشان و اصفهان آهن
جلسه مدیران ارشد فولاد کویر کاشان و اصفهان آهن
جلسه مدیران ارشد فولاد کویر کاشان و اصفهان آهن

سوالات متداول مجتمع فولاد کویر کاشان

بله. شما می توانید با مراجعه به صفحه محصولات کویر کاشان در وبسایت اصفهان آهن نوع محصول و مقدار مورد نیاز خودتون رو به صورت آنلاین سفارش دهید. «محصولات کویر کاشان»

خیر. محصولات کارخانه کویر کاشان شامل پیچ و مهره، فنر خودرو، سیم جوش، بلبرینگ، فولاد خوش تراش، میلگرد ساده و آجدار و کلاف، کشش کلاف کم کربن و پر کربن می باشد

هزینه ها بر اساس تن بر کیلومتر است. هزینه ارسال محصولات کویر کاشان با توجه به نوع ماشین و محل تخلیه متفاوت است.

قیمت محصولات کویر کاشان، تابع شرایط روز است و بر حسب مواردی مانند افزایش یا کاهش ارز، قیمت مواد خام و ... متغییر است.