محصولات کارخانه
آخرین بروزرسانی : ۱۷:۱۶ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
قوطی صنعتی فولاد گستر آتنا
فولاد گستر آتنا مشاهده لیست قیمت
آخرین بروزرسانی : ۱۷:۱۷ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
لوله صنعتی فولاد گستر آتنا
فولاد گستر آتنا مشاهده لیست قیمت
آخرین بروزرسانی : ۱۷:۱۷ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
لوله آبرسانی فولاد گستر آتنا
فولاد گستر آتنا مشاهده لیست قیمت
تاریخچه و سابقه کارخانه فولاد گستر آتنا

شرکت فولاد گستر آتنا (FGA) در سال 1387 شمسی باهدف ساخت مقاطع فولادی توخالی سازه‌ای (HSS) به شیوه نورد سرد و با جوش الکتریکی ERW، تأسیس شده و به‌منظور تأمین نیاز بازار، مقاطع HSS را باکیفیت عالی در سایزهای متنوع و قطرهای متفاوت تولید و به بازار عرضه می‌کند. گستره محصولات آتنا شامل لوله و پروفیل‌های صنعتی HSS در اشکال و ابعاد مختلف، پاسخگوی نیاز پروژه‌های ساختمانی، صنعتی و مکانیکی نظیر اسکلت‌های ساختمانی، پل سازی، پالایشگاه‌ها و سکوهای نفتی، لوله‌های انتقال آب و غیره هست.

کارخانه فولاد گستر آتنا باقابلیت تولید سالیانه 150 هزار تن واقع در استان ایلام در مساحتی حدود 6 هکتار بنا شده است که به لحاظ میزان ظرفیت تولید مقاطع HSS از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان این مقاطع در ایران است.

از یک سو وجود معادن گسترده سنگ آهن در ایران و نزدیکی به کارخانه‌های تولید ورق‌های فولادی و از سوی دیگر قرار گرفتن در مجاورت مرزهای خاکی و آبی غرب و جنوب کشور پتانسیل مناسبی را در اختیار این شرکت جهت صادرات به بازارهای جهانی و تأمین نیاز داخلی قرار داده است.

آتنا این افتخار را دارد که با محصولات کیفی، صنعت ساخت‌وساز و پروژه‌های صنعتی در کشور را نوسازی و مدرن کند. با توجه به مزایای قابل توجه HSS مانند کاهش خطوط جوش، افزایش کیفیت جوش و مدیریت هزینه‌ها، استفاده از HSS در صنایع و سازه‌های مختلف، مقاومت سازه را افزایش داده و در مقایسه با شیوه سنتی جوش و تولید مقاطع فولادی دارای منافع بسیار بیشتری است. دغدغه اصلی ما به‌طور قطع ارتقاء سطح امنیت سازه‌ها و ایمن سازی آن‌ها در برابر حوادث طبیعی مخصوصاً زلزله است چرا که ما مصمم هستیم تا عملکردی متمایز و مشتری محور داشته باشیم.